Obraz Strom

Obraz Strom Digitální stažení v plném rozlišení pro Váš následný tisk. Po uhrazení částky vám do emailu bude zaslán odkaz obrazu v plném rozlišení. Ten si můžete následně vytisknout v rozlišení jaké potřebuje pro svůj interiér. 

1 200,00 Kč

Pure cream - Krémový PRESET pro Adobe Lightroom / Bonus B&W

Krásný krémový preset s teplým barevným tónováním. Tento přednastavený preset se hodí pro fotografy, jež by se rádi od něj odrazili a jeho tvořili příjemné snímky. Preset používám pro fotografie pořízené ve světlém studiu, ale i při rodinném focení v přírodě.  V ceně nákupu: 1 Preset Pure cream 1 Preset BW (černobílý) pure cream Po obdržení objednávky zašlu na váš email platební údaje k platbě. 

650,00 Kč 900,00 Kč

Editační video

Video, ve kterém ukazuji postup editace fotografií párového focení v Adobe Lightroom.  Tutorial obsahuje úpravu jak barevného tónování, tak i černobílé fotografie.  Čas videa- 46min Vhodný pro začátečníky i pokročilé fotografy. Po vaší objednávce vám přijde email s podklady pro platbu. Po provedení platby vám bude zasláný odkaz s mentoringovým videem. 

950,00 Kč

Fotografický Preset Head in the clouds / Bonus B&W

Máte-li rádi staré filmy, ve fotografii plné teplé tôny barev, jemné odstíny pleti, pak je tento preset to, co potřebujete!  Tmavý a náladový preset pro vyprávění emocí.  Přednastavená úprava kterou si stáhnete do svého Lightroomu.  V ceně nákupu:  1 Preset Head in the clouds 1 Preset BW (černobílý) Head in the clouds  Po obdržení objednávky zašleme na váš email platební údaje k platbě.  If you like old movies, full of warm color tones in the photo, soft skin tones, then this preset is what you need! A dark and moody preset for telling emotions. Preset adjustment that you download to your Lightroom. Included in the purchase price: 1 Preset Head in the clouds 1 Preset BW (black and white) Head in the clouds After receiving the order, we will send payment details to your email.

650,00 Kč 900,00 Kč

    Přihlášení se k mentoringu